Zaloguj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

ognisko_muzyczne

 

 

PAKIET INSTRUMENTALNY 

 • Indywidualne zajęcia gry na instrumencie - lekcja 45 min / 1 raz w tygodniu
 • Kształcenie słuchu i teoria w bardzo praktycznym wydaniu - lekcja 45 min / 1 raz w tygodniu  (zajęcia grupowe)
 • Zespół instrumentalny - lekcja 60 min / 1 raz w tygodniu  (zajęcia grupowe)
 • koszt 450 zł / miesiąc

 

 

PAKIET WOKALNY 

 • Indywidualne zajęcia nauki śpiewu - lekcja 45 min / 1 raz w tygodniu
 • Kształcenie słuchu i teoria w bardzo praktycznym wydaniu - lekcja 45 min / 1 raz w tygodniu  (zajęcia grupowe)
 • Zespół wokalny - lekcja 60 min / 1 raz w tygodniu  (zajęcia grupowe)
 • koszt 450 zł / miesiąc

 

 

 

AKADEMIA INNOWACJI EDUKACYJNYCH

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 604 204 663

NIP 7742616119      REGON 140492492

mBank 68 1140 2004 0000 3102 7878 5723

 

 

 

 

 

          Sekcja wokalna - to miejsce gdzie rozwijamy zdolności wokalne. Zajęcia będą prowadzone w formie indywidualnej i grupowej. Każdy uczeń będzie miał w miesiącu cztery indywidualne lekcje śpiewu z nauczycielem (każda 45 min). Podczas lekcji będziemy ćwiczyć emisję głosu, dykcję oraz naturalnie rzecz jasna rozrywkowy repertuar wokalny. Każdy uczestnik zajęć będzie miał do dyspozycji podkłady muzyczne do ćwiczenia w domu. Drugim elementem kształcenia będzie zespół wokalny (4 lekcje 60 min. w miesiącu), który dodatkowo wzbogaci proces nauki. Będziemy ćwiczyli umiejętności śpiewu harmonicznego (wielogłosowego). Ostatnim, ale bardzo ważnym elementem nauki będzie  kształcenie słuchu -  to zajęcia grupowe z elementami teorii muzycznej w bardzo praktycznym wydaniu (4 lekcje 45 min. w miesiącu). Zajęcia te bardzo ułatwiają i usprawniają rozwój muzyczny uczniów. 

 

 

          Sekcja instrumentalna - to miejsce gdzie rozwijamy zdolności w grze na instrumentach . Zajęcia będą prowadzone w formie indywidualnej i grupowej. Do wyboru będzie nauka gry na pianinie, keyboardzie, gitarze i ukulele. Każdy uczeń będzie miał w miesiącu cztery indywidualne lekcje nauki gry z nauczycielem (każda 45 min). Na zajęciach będziemy ćwiczyć umiejętności czytania nut, interpretacji utworów oraz ogólnego wyrazu artystycznego. Drugim elementem kształcenia będzie zespół instrumentalny, który dodatkowo wzbogaci proces nauki (4 lekcje 60 min. w miesiącu). Będziemy ćwiczyli umiejętności gry z innymi muzykami, umiejętności słuchania się nawzajem, oraz odpowiedzialności za końcowy efekt wykonania utworu. Ostatnim, ale bardzo ważnym elementem nauki będzie  kształcenie słuchu -  to zajęcia grupowe z elementami teorii muzycznej w bardzo praktycznym wydaniu (4 lekcje 45 min. w miesiącu). Zajęcia te bardzo ułatwiają i usprawniają rozwój muzyczny uczniów. 

 

             Twórcy serwisu kursnamuzyke.pl wraz z Akademią Innowacji Edukacyjnych stworzyli w Szkole Podstawowej nr 109 w Warszawie miejsce do kreatywnego rozwoju Państwa dzieci – Ognisko Muzyczne „NA PRZYGODNEJ 2”. Jest to miejsce dla uczniów, którzy chcą rozwijać swoje zdolności muzyczne zarówno jeżeli chodzi grę na instrumentach, śpiewie, jak również w zespołach instrumentalno - wokalnych. Ognisko podzielone jest na dwie sekcje: instrumentalną i wokalną. Uczniowie będą rozwijać swoje zdolności w grze na pianinie, keyboardzie, gitarze, ukulele, a także w śpiewie rozrywkowym. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do ucznia, do jego umiejętności, tempa rozwoju oraz zainteresowań muzycznych. Dobór repertuaru muzycznego w dużej mierze będzie zaleć od samych uczniów. Gra na instrumencie i śpiew ma być zabawą, miłą formą spędzania wolnego czasu, a o to już zadbają nasi doświadczeni nauczyciele. 

            Zajęcia indywidualne uzupełniać będą lekcje z kształcenia słuchu  oraz zespoły instrumentalno - wokalne. Zapewniamy kompleksowy rozwój muzyczny naszych uczniów. Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

             Twórcy serwisu kursnamuzyke.pl wraz z Akademią Innowacji Edukacyjnych stworzyli w Szkole Podstawowej nr 109 w Warszawie miejsce do kreatywnego rozwoju Państwa dzieci – Ognisko Muzyczne „NA PRZYGODNEJ 2”. Jest to miejsce dla uczniów, którzy chcą rozwijać swoje zdolności muzyczne zarówno jeżeli chodzi grę na instrumentach, śpiewie, jak również w zespołach instrumentalno - wokalnych. Ognisko podzielone jest na dwie sekcje: instrumentalną i wokalną. Uczniowie będą rozwijać swoje zdolności w grze na pianinie, keyboardzie, gitarze, ukulele, a także w śpiewie rozrywkowym. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do ucznia, do jego umiejętności, tempa rozwoju oraz zainteresowań muzycznych. Dobór repertuaru muzycznego w dużej mierze będzie zaleć od samych uczniów. Gra na instrumencie i śpiew ma być zabawą, miłą formą spędzania wolnego czasu, a o to już zadbają nasi doświadczeni nauczyciele. 

            Zajęcia indywidualne uzupełniać będą lekcje z kształcenia słuchu  oraz zespoły instrumentalno - wokalne. Zapewniamy kompleksowy rozwój muzyczny naszych uczniów. Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

          Sekcja instrumentalna - to miejsce gdzie rozwijamy zdolności w grze na instrumentach . Zajęcia będą prowadzone w formie indywidualnej i grupowej. Do wyboru będzie nauka gry na pianinie, keyboardzie, gitarze i ukulele. Każdy uczeń będzie miał w miesiącu cztery indywidualne lekcje nauki gry z nauczycielem (każda 45 min). Na zajęciach będziemy ćwiczyć umiejętności czytania nut, interpretacji utworów oraz ogólnego wyrazu artystycznego. Drugim elementem kształcenia będzie zespół instrumentalny, który dodatkowo wzbogaci proces nauki (4 lekcje 60 min. w miesiącu). Będziemy ćwiczyli umiejętności gry z innymi muzykami, umiejętności słuchania się nawzajem, oraz odpowiedzialności za końcowy efekt wykonania utworu. Ostatnim, ale bardzo ważnym elementem nauki będzie  kształcenie słuchu -  to zajęcia grupowe z elementami teorii muzycznej w bardzo praktycznym wydaniu (4 lekcje 45 min. w miesiącu). Zajęcia te bardzo ułatwiają i usprawniają rozwój muzyczny uczniów. 

 

 

 

 

          Sekcja wokalna - to miejsce gdzie rozwijamy zdolności wokalne. Zajęcia będą prowadzone w formie indywidualnej i grupowej. Każdy uczeń będzie miał w miesiącu cztery indywidualne lekcje śpiewu z nauczycielem (każda 45 min). Podczas lekcji będziemy ćwiczyć emisję głosu, dykcję oraz naturalnie rzecz jasna rozrywkowy repertuar wokalny. Każdy uczestnik zajęć będzie miał do dyspozycji podkłady muzyczne do ćwiczenia w domu. Drugim elementem kształcenia będzie zespół wokalny (4 lekcje 60 min. w miesiącu), który dodatkowo wzbogaci proces nauki. Będziemy ćwiczyli umiejętności śpiewu harmonicznego (wielogłosowego). Ostatnim, ale bardzo ważnym elementem nauki będzie  kształcenie słuchu -  to zajęcia grupowe z elementami teorii muzycznej w bardzo praktycznym wydaniu (4 lekcje 45 min. w miesiącu). Zajęcia te bardzo ułatwiają i usprawniają rozwój muzyczny uczniów. 

 

 

 

 

PAKIET INSTRUMENTALNY 

 • Indywidualne zajęcia gry na instrumencie - lekcja 45 min / 1 raz w tygodniu
 • Kształcenie słuchu i teoria w bardzo praktycznym wydaniu - lekcja 45 min / 1 raz w tygodniu (zajęcia grupowe)
 • Zespół instrumentalny - lekcja 60 min / 1 raz w tygodniu  (zajęcia grupowe)
 • koszt 450 zł / miesiąc

 

 

PAKIET WOKALNY 

 • Indywidualne zajęcia nauki śpiewu - lekcja 45 min / 1 raz w tygodniu
 • Kształcenie słuchu i teoria w bardzo praktycznym wydaniu - lekcja 45 min / 1 raz w tygodniu  (zajęcia grupowe)
 • Zespół wokalny - lekcja 60 min / 1 raz w tygodniu  (zajęcia grupowe)
 • koszt 450 zł / miesiąc

 

 

 

AKADEMIA INNOWACJI EDUKACYJNYCH

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 604 204 663

NIP 7742616119      REGON 140492492

mBank 68 1140 2004 0000 3102 7878 5723

 

 

 

Flet prosty

Flażolet

Keyboard